Acil ameliyata alınmıştı! Aydilge’den haber var

2018 yılında dünyaevine girdiği keman sanatçısı Utku Barış Andaç ile mutlu bir evlilik sürdüren, konserlerine hız kesmeden devam eden 44 yaşındaki ünlü şarkıcı Aydilge, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

“DUALARINIZI VE İYİ ENERJİLERİNİZİ YOLLAYIN”

Kalçasındaki labrum yırtığı nedeniyle acil ameliyata alınacağını duyuran Aydilge, hastane odasında ameliyat öncesi çekilen bir videosunu yayınladı.

Merhabalar, ne yazık ki birazdan acil ameliyata alınmam gerekecek. Labrum yırtığı var kalçamda. Sahnede biraz fazla zıplamışım galiba. Labrum yırtığım oldukça geniş ve parçacıklı durumda. O yüzden onun temizlenmesi ve dikilmesi gerekiyor. Sonrasında yeniden sizlerle beraber şarkılarımızı söyleyeceğiz. Dualarınızı ve iyi enerjilerinizi yollayın lütfen.

“AMELİYATIM BAŞARILI GEÇTİ”

Ameliyatı başarılı geçen Aydilge, sosyal medya hesabından bir paylaşım daha yaparak takipçilerini bilgilendirdi. Ünlü isim, hastenede eşiyle birlikte çekilen eğlenceli anlarını yayınlayarak; şu ifadeleri kullandı:

Ameliyatım başarılı geçti. Hepinizin güzel mesajlarına çok teşekkür ediyorum. Hastanenin harika çalışanlarına, başta doktorum olmak üzere binlerce teşekkürler. Bir kaç haftaya konserlerde yine kalp kalbe olacağız.

LABRUM YIRTIĞI NEDİR?

Kalça labrum, çıkıntılı bir yapı olarak kalça eklemi çevresinde bulunan üçgen kesitli şeklinde kıkırdak dokusu olarak bilinir. Kalça labrumu, eklem boşluğunu daha derinleştirerek femur başının asetabulum ile uyumunu artırır. Bu yapı fibrokartilajdan oluşur ve hem esneklik hem de dayanıklılık gösterir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir